Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Yhteydenotto

Johan Löfberg

Sivuston johtaja

Suora: +46 54 – 771 60 31

mail : johan.lofberg@tritonvalsteknik.se

 

Pär Welinder

Myyntipäällikkö

Suora: +46 54 – 771 60 42

mail : par@tritonvalsteknik.se

 

Bo Pettersson

Markkinointijohtaja

Suora: +46 54 – 771 60 34

mail : bosse@tritonvalsteknik.se

 

Josefine Johansson

Myynti offset / teollisuus

Suora: +46 54 – 771 60 36

mail : josefine.johansson@tritonvalsteknik.se

 

Stephan Söderlund

Myynti teollisuus / flekso

Suora: +46 54 – 771 60 35

mail : stephan@tritonvalsteknik.se

 

Daniel Andersson

Tuotantopäällikk Rulla Paperi

Suora: +46 54 – 771 60 47

mail : daniel@tritonvalsteknik.se

 

Frida Haag

Tuotantopäällikk Rulla Ala / Logistiikka

Suora: +46 54 – 771 60 41

mail : frida@tritonvalsteknik.se

 

Mikael Leandersson

Tuotantopäällikk Metalli

Suora: +46 54 – 771 60 40

mail : mikael@tritonvalsteknik.se

 

Annika Lillrank

Tekniikka / 3D Cad

Suora: +46 54 – 771 60 38

mail : annika@tritonvalsteknik.se

 

Sandra Sätherberg

Talousosasto

Suora: +46 54 – 771 60 44

mail : sandra.satherberg@tritonvalsteknik.se

 

Sanna Carlsson

Talousosasto Avustaja

Suora: +46 54 – 771 60 43

mail : sanna.carlsson@tritonvalsteknik.se

 

Elias Magnusson

Tuotannonsuunnittelu / Tilaukset

Suora: +46 54 – 771 60 39

mail : elias@tritonvalsteknik.se

 

 

 

 

Suomi/Finland

WINTECH OY

Mikko Koirikivi

Suora: +358 400 157750

Mail: mikko.koirikivi@wintech.fi


Kari Koirikivi

Suora: +358 40 7500825

Mail: kari.koirikivi@wintech.fi

Benelux

Tuotepäällikkö

Werner Jansen

Suora: +49-172 688 39 29

mail : werner.jansen@tritonvalsteknik.se

 

Norway

Tuotepäällikkö

Pär Welinder

Suora: +46 54 - 771 60 42

Mail: par@tritonvalsteknik.se