Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Yhteydenotto

Gert Almén

TJ / omistaja

Suora : +46 54 – 771 60 32

mail : gert@tritonvalsteknik.se

 

Johan Löfberg

Operaationpäällikkö

Suora: +46 54 – 771 60 31

mail : johan.lofberg@tritonvalsteknik.se

 

Bo Pettersson

Myyntipäällikkö

Suora: +46 54 – 771 60 34

mail : bosse@tritonvalsteknik.se

 

Daniel Andersson

Myynti offset / teollisuus

Suora: +46 54 – 771 60 33

mail : daniel@tritonvalsteknik.se

 

Per-Erik Widén

Myynti teollisuus / flekso

Suora: +46 54 – 771 60 35

mail : pererik@tritonvalsteknik.se

 

Pär Welinder

Myynti teollisuus

Suora: +46 54 – 771 60 42

mail : par@tritonvalsteknik.se

 

Mikael Leandersson

Tuotantopäällikk Metalli

Suora: +46 54 – 771 60 40

mail : mikael@tritonvalsteknik.se

 

Tobias Berglund

Tuotantopäällikk Rulla

Suora: +46 54 – 771 60 45

mail : tobias@tritonvalsteknik.se

 

Torbjörn Bergh

Tiimin johtaja

Suora: +46 54 – 771 60 36

mail : torbjorn.bergh@tritonvalsteknik.se

 

Annika Lillrank

Tekniikka / 3D Cad

Suora: +46 54 – 771 60 38

mail : annika@tritonvalsteknik.se

 

Martin Söderqvist

Talousosasto

Suora: +46 54 – 771 60 37

mail : martin@tritonvalsteknik.se

 

Angelica Adolfsson

Talousosasto Avustaja

Suora: +46 54 – 771 60 44

mail : angelica@tritonvalsteknik.se

 

Elias Magnusson

Tuotannonsuunnittelu / Tilaukset

Suora: +46 54 – 771 60 39

mail : elias@tritonvalsteknik.se

 

Frida Haag

Logistiikka / Tilaukset

Suora: +46 54 – 771 60 41

mail : frida@tritonvalsteknik.se

 

 

Suomi/Finland

AGENTUR NORDIC

Jari Oinonen

Mobile: +358 (0) 50 4352309

Mail: jari.oinonen@agenturnordic.fi

Benelux

Tuotepäällikkö

Werner Jansen

Suora: +49-172 688 39 29

mail : werner.jansen@tritonvalsteknik.se

 

Norway

Tuotepäällikkö, Etelä Norja

Per-Erik Widén

Suora: +46 54 - 771 60 35

Mail: pererik@tritonvalsteknik.se

Norway

Tuotepäällikkö, Oslon pohjoispuolella

Pär Welinder

Suora: +46 54 - 771 60 42

Mail: par@tritonvalsteknik.se