Vårt företag har Trippel-A, den högsta kreditratingen i Soliditets värderingssystem, som baseras på cirka 2 400 beslutsregler. Denna uppgift är dagsfärsk, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.

Kontakt

Gert Almén

VD / Ägare

Direkt: +46 54 – 771 60 32

Mail: gert@tritonvalsteknik.se

 

Bo Pettersson

Säljchef

Direkt: +46 54 – 771 60 34

Mail: bosse@tritonvalsteknik.se

 

Roger Sjöström

Försäljning

Direkt: +46 54 – 771 60 33

Mail: roger@tritonvalsteknik.se

 

Per-Erik Widén

Försäljning

Direkt: +46 54 – 771 60 35

Mail: pererik@tritonvalsteknik.se

 

Lars Johansson

Produktionschef Valsbeläggning

Direkt: +46 54 – 771 60 36

Mail: lars@tritonvalsteknik.se

 

Mikael Leandersson

Produktionsledare Mekanisk Verkstad

Direkt: +46 54 – 771 60 40

Mail: mikael@tritonvalsteknik.se

 

David Uvenclir

Ekonomi / inköp

Direkt: +46 54 – 771 60 37

Mail: david@tritonvalsteknik.se

 

Christian Gantz

Maskiningenjör

Direkt: +46 54 – 771 60 38

Mail: christian@tritonvalsteknik.se

 

Elias Magnusson

Order / Inköp

Direkt: +46 54 – 771 60 39

Mail: elias@tritonvalsteknik.se

 

Daniel Andersson

Logistik / Order 

Direkt: +46 54 – 771 60 40

Mail: daniel@tritonvalsteknik.se

 

 

 

 

Finland

AGENTUR NORDIC

Jari Oinonen

Mobile: +358 (0) 50 4352309

Mail: jari.oinonen@agenturnordic.fi

Benelux

Försäljning

Werner Jansen

Direkt: +49-172 688 39 29

Mail: werner.jansen@tritonvalsteknik.se

 

Norge

Försäljning

Roger Sjöström

Direkt: +46 54 - 54 84 83

Mail: roger@tritonvalsteknik.se

Polen

Försäljning

Tomasz Beszterda

Direkt: +48 500 399 252

Mail: tomasz@tritonvalsteknik.se