Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Kontakt

Johan Löfberg

Platschef

Direkt: +46 54 – 771 60 31

Mail: johan.lofberg@tritonvalsteknik.se

Pär Welinder

Säljchef

Direkt: +46 54 – 771 60 42

Mail: par@tritonvalsteknik.se

Bo Pettersson

Marknadschef

Direkt: +46 54 – 771 60 34

Mail: bosse@tritonvalsteknik.se

Josefine Johansson

Försäljning / offert

Direkt: +46 54 – 771 60 36

Mail:  josefine.johansson@tritonvalsteknik.se

Stephan Söderlund

Försäljning

Direkt: +46 54 – 771 60 35

Mail: stephan@tritonvalsteknik.se

Daniel Andersson

Produktionsledare pappersvals 

Direkt: +46 54 – 771 60 47

Mail: daniel@tritonvalsteknik.se

Frida Haag

Produktionsledare industrivals / logistikansvarig 

Direkt: +46 54 – 771 60 41

Mail: frida@tritonvalsteknik.se

Mikael Leandersson

Produktionsledare Mekanisk Verkstad

Direkt: +46 54 – 771 60 40

Mail: mikael@tritonvalsteknik.se

Sandra Sätherberg

Ekonomi

Direkt: +46 54 – 771 60 44

Mail: sandra.satherberg@tritonvalsteknik.se

Sanna Carlsson

Ekonomiassistent

Direkt: +46 54 – 771 60 43

Mail: sanna.carlsson@tritonvalsteknik.se

Annika Lillrank

3D Cad / Teknik

Direkt: +46 54 – 771 60 38

Mail: annika@tritonvalsteknik.se

Elias Magnusson

Order / Inköp

Direkt: +46 54 – 771 60 39

Mail: elias@tritonvalsteknik.se

 

Finland

WINTECH OY

Mikko Koirikivi

Direkt: +358 400 157750

Mail: mikko.koirikivi@wintech.fi


Kari Koirikivi

Direkt: +358 40 7500825

Mail: kari.koirikivi@wintech.fi

Benelux

Försäljning

Werner Jansen

Direkt: +49-172 688 39 29

Mail: werner.jansen@tritonvalsteknik.se

 

Norge

Försäljning

Pär Welinder

Direkt: +46 54 - 771 60 42

Mail: par@tritonvalsteknik.se

Norge

Grafiska marknaden

Grafi-tec AS

Telefon: +47 69 27 94 00

Mail: mail@grafitec.no