Vårt företag har Trippel-A, den högsta kreditratingen i Soliditets värderingssystem, som baseras på cirka 2 400 beslutsregler. Denna uppgift är dagsfärsk, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.

Kontakt

Gert Almén

VD / Ägare

Direkt: +46 54 – 54 84 82

Mail: gert@tritonvalsteknik.se

 

Bo Pettersson

Säljchef

Direkt: +46 54 – 54 84 84

Mail: bosse@tritonvalsteknik.se

 

Roger Sjöström

Försäljning

Direkt: +46 54 – 54 84 83

Mail: roger@tritonvalsteknik.se

 

Per-Erik Widén

Försäljning

Direkt: +46 54 – 54 84 85

Mail: pererik@tritonvalsteknik.se

 

Lars Johansson

Produktionschef

Direkt: +46 54 – 54 84 86

Mail: lars@tritonvalsteknik.se

 

David Uvenclir

Ekonomi / inköp

Direkt: +46 54 – 54 84 87

Mail: david@tritonvalsteknik.se

 

Christian Gantz

Maskiningenjör

Direkt: +46 54 – 54 84 88

Mail: christian@tritonvalsteknik.se

 

Elias Magnusson

Order / Inköp

Direkt: +46 54 – 54 84 89

Mail: elias@tritonvalsteknik.se

 

Daniel Andersson

Logistik / Order 

Direkt: +46 54 – 54 84 81

Mail: daniel@tritonvalsteknik.se

 

 

 

 

Finland

Försäljning

Asko Pääskynkivi

Direkt: +358 44 5253500

Mail: asko@tritonvalsteknik.se

Benelux

Försäljning

Werner Jansen

Direkt: +49-172 688 39 29

Mail: werner.jansen@tritonvalsteknik.se

 

Norge

Försäljning

Roger Sjöström

Direkt: +46 54 - 54 84 83

Mail: roger@tritonvalsteknik.se

Polen

Försäljning

Tomasz Beszterda

Direkt: +48 500 399 252

Mail: tomasz@tritonvalsteknik.se