Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Kontakt

Johan Löfberg

Seitenverwalter

Direkte: +46 54 – 771 60 31

Mail: johan.lofberg@tritonvalsteknik.se

Pär Welinder

Vertriebsleiter

Direkte: +46 54 – 771 60 42

Mail: par@tritonvalsteknik.se

Bo Pettersson

Marketingleiter

Direkte: +46 54 – 771 60 34

Mail: bosse@tritonvalsteknik.se

Josefine Johansson

Verkauf

Direkte: +46 54 – 771 60 36

Mail: josefine.johansson@tritonvalsteknik.se

Stephan Söderlund

Verkauf

Direkte: +46 54 – 771 60 35

Mail: stephan@tritonvalsteknik.se

Daniel Andersson

Produktionsleiter Rollen Papier

Direkte: +46 54 – 771 60 47

Mail: daniel@tritonvalsteknik.se

Frida Haag

Produktionsleiter Rollen Industrie / Logistik 

Direkte: +46 54 – 771 60 41

Mail: frida@tritonvalsteknik.se

Mikael Leandersson

Produktionsleiter Mechanische Werkstatt

Direkte: +46 54 – 771 60 40

Mail: mikael@tritonvalsteknik.se

Annika Lillrank

Technologie / 3D Cad

Direkte: +46 54 – 771 60 38

Mail: annika@tritonvalsteknik.se

Sandra Sätherberg

Wirtschaft 

Direkte: +46 54 – 771 60 44

Mail : sandra.satherberg@tritonvalsteknik.se

Sanna Carlsson

Wirtschaft Assistent

Direkte: +46 54 – 771 60 43

Mail : sanna.carlsson@tritonvalsteknik.se

Elias Magnusson

Order / Bestellungen

Direkte: +46 54 –771 60 39

Mail: elias@tritonvalsteknik.se

 

Finland

WINTECH OY

Mikko Koirikivi

Mobile: +358 400 157750

Mail: mikko.koirikivi@wintech.fi


Kari Koirikivi

Mobile: +358 40 7500825

Mail: kari.koirikivi@wintech.fi

Benelux

Verkauf

Werner Jansen

Direkte: +49-172 688 39 29

Mail: werner.jansen@tritonvalsteknik.se

 

Norge

Verkauf, Nördlich von Oslo

Pär Welinder

Direkte: +46 54 - 771 60 42

Mail: par@tritonvalsteknik.se