Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Kontakt

Gert Almén

Geschäftsführer / Inhaber

Direkte: +46 54 – 771 60 32

Mail: gert@tritonvalsteknik.se

 

Johan Löfberg

Seitenverwalter

Direkte: +46 54 – 771 60 31

Mail: johan.lofberg@tritonvalsteknik.se

 

Pär Welinder

Vertriebsleiter

Direkte: +46 54 – 771 60 42

Mail: par@tritonvalsteknik.se

 

Bo Pettersson

Marketingleiter

Direkte: +46 54 – 771 60 34

Mail: bosse@tritonvalsteknik.se

 

Daniel Andersson

Verkauf

Direkte: +46 54 – 771 60 33

Mail: daniel@tritonvalsteknik.se

 

Per-Erik Widén

Verkauf

Direkte: +46 54 – 771 60 35

Mail: pererik@tritonvalsteknik.se

 

Elsa Wangsten

Produktionsleiter Rollen Papier

Direkte: +46 54 – 771 60 47

Mail: elsa.wangsten@tritonvalsteknik.se

 

Frida Haag

Produktionsleiter Rollen Industrie / Logistik 

Direkte: +46 54 – 771 60 41

Mail: frida@tritonvalsteknik.se

 

Mikael Leandersson

Produktionsleiter Mechanische Werkstatt

Direkte: +46 54 – 771 60 40

Mail: mikael@tritonvalsteknik.se

 

Annika Lillrank

Technologie / 3D Cad

Direkte: +46 54 – 771 60 38

Mail: annika@tritonvalsteknik.se

 

Martin Söderqvist

Wirtschaft 

Direkte: +46 54 – 771 60 37

Mail : martin@tritonvalsteknik.se

 

Angelica Adolfsson

Wirtschaft Assistent

Direkte: +46 54 – 771 60 44

Mail : angelica@tritonvalsteknik.se

 

Elias Magnusson

Order / Bestellungen

Direkte: +46 54 –771 60 39

Mail: elias@tritonvalsteknik.se

 

 

 

 

Finland

WINTECH OY

Mikko Koirikivi

Mobile: +358 400 157750

Mail: mikko.koirikivi@wintech.fi


Kari Koirikivi

Mobile: +358 40 7500825

Mail: kari.koirikivi@wintech.fi

Benelux

Verkauf

Werner Jansen

Direkte: +49-172 688 39 29

Mail: werner.jansen@tritonvalsteknik.se

 

Norway

Verkauf, Süd-Norwegen

Per-Erik Widén

Direkte: +46 54 - 771 60 35

Mail: pererik@tritonvalsteknik.se

Norge

Verkauf, Nördlich von Oslo

Pär Welinder

Direkte: +46 54 - 771 60 42

Mail: par@tritonvalsteknik.se