Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Contact

Gert Almén

CEO / Owner

Direct: +46 54 – 771 60 32

Mail: gert@tritonvalsteknik.se

 

Bo Pettersson

Sales Manager

Direct: +46 54 – 771 60 34

Mail: bosse@tritonvalsteknik.se

 

Daniel Andersson

Sales

Direct: +46 54 – 771 60 33

Mail: daniel@tritonvalsteknik.se

 

Per-Erik Widén

Sales

Direct: +46 54 – 771 60 35

Mail: pererik@tritonvalsteknik.se

 

Pär Welinder

Sales

Direct: +46 54 – 771 60 42

Mail: par@tritonvalsteknik.se

 

Johan Löfberg

Production Manager

Direct: +46 54 – 771 60 31

Mail: johan.lofberg@tritonvalsteknik.se

 

Mikael Leandersson 

Foreman Mechanical Workshop

Direct: +46 54 – 771 60 40

Mail: mikael@tritonvalsteknik.se

 

Johan Olsson and Martin Andersson

Foreman Roll Cover

Direct: +46 54 – 771 60 36

Mail: produktion@tritonvalsteknik.se

 

Martin Söderqvist

Financial Manager

Direct: +46 54 – 771 60 37

Mail: martin@tritonvalsteknik.se

 

Angelica Adolfsson

Financial Assistent

Direct: +46 54 – 771 60 44

Mail:angelica@tritonvalsteknik.se 

 

Miriam Björklund

Quality & Environmental Manager

Direct: +46 54 – 771 60 43

Mail: miriam@tritonvalsteknik.se

 

Annika Lillrank

Construction / 3D Cad

Direct:+46 54 – 771 60 38

Mail: annika@tritonvalsteknik.se

 

Elias Magnusson

Order / Purchase

Direct : +46 54 – 771 60 39

Mail: elias@tritonvalsteknik.se

 

Frida Haag

Logistics / Order 

Direct : +46 54 – 771 60 41

Mail: frida@tritonvalsteknik.se

 

 

Finland

AGENTUR NORDIC

Jari Oinonen

Mobile: +358 (0) 50 4352309

Mail: jari.oinonen@agenturnordic.fi

Benelux

Sales

Werner Jansen

Direct: +49-172 688 39 29

Mail: werner.jansen@tritonvalsteknik.se

 

Norway

Sales, south Norway

Per-Erik Widén

Direct: +46 54 - 771 60 35

Mail: pererik@tritonvalsteknik.se

Norway

Sales, north of Oslo

Pär Welinder

Direct: +46 54 - 771 60 42

Mail: par@tritonvalsteknik.se