Vårt företag har Trippel-A, den högsta kreditratingen i Soliditets värderingssystem, som baseras på cirka 2 400 beslutsregler. Denna uppgift är dagsfärsk, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.

Contact

Gert Almén

CEO / Owner

Direct: +46 54 – 54 84 82

Mail: gert@tritonvalsteknik.se

 

Bo Pettersson

Head of Sales

Direct: +46 54 – 54 84 84

Mail: bosse@tritonvalsteknik.se

 

Annette Felixson

Sales

Direct: +46 54 – 54 84 81

Mail: annette@tritonvalsteknik.se

 

Tobias Rimfjäll

Sales

Direct: +46 54 – 54 84 89

Mail: tobias@tritonvalsteknik.se

 

Roger Sjöström

Sales

Direct: +46 54 – 54 84 83

Mail: roger@tritonvalsteknik.se

 

Per-Erik Widén

Sales

Direct: +46 54 – 54 84 85

Mail: pererik@tritonvalsteknik.se

 

Lars Johansson

Head of Production

Direct: +46 54 – 54 84 86

Mail: lars@tritonvalsteknik.se

 

David Uvenclir

Finance / Purchase

Direct: +46 54 – 54 84 87

Mail: david@tritonvalsteknik.se

 

Elias Magnusson

Order / Logistics

Direct : +46 73 817 21 08

Mail: elias@tritonvalsteknik.se

kontakt1 

Finland

Sales

Asko Pääskynkivi

Direct: +358 44 5253500

Mail: asko@tritonvalsteknik.se

Benelux

Sales

Werner Jansen

Direct: +49-172 688 39 29

Mail: werner.jansen@tritonvalsteknik.se

 

Norway

Sales

Roger Sjöström

Direct: +46 54 - 54 84 83

Mail: roger@tritonvalsteknik.se

Poland

Sales

Tomasz Beszterda

Direct: +48 500 399 252

Mail: tomasz@tritonvalsteknik.se