Vårt företag har Trippel-A, den högsta kreditratingen i Soliditets värderingssystem, som baseras på cirka 2 400 beslutsregler. Denna uppgift är dagsfärsk, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.

Contact

Gert Almén

CEO / Owner

Direct: +46 54 – 54 84 80

Mail: gert@tritonvalsteknik.se

 

Bo Pettersson

Sales Manager

Direct: +46 54 – 54 84 84

Mail: bosse@tritonvalsteknik.se

 

Roger Sjöström

Sales

Direct: +46 54 – 54 84 83

Mail: roger@tritonvalsteknik.se

 

Per-Erik Widén

Sales

Direct: +46 54 – 54 84 85

Mail: pererik@tritonvalsteknik.se

 

Lars Johansson

Production Manager Roll Covering

Direct: +46 54 – 54 84 86

Mail: lars@tritonvalsteknik.se

 

Mikael Leanderrson 

Production Manager Mechanical Workshop

Direct: +46 54 – 54 84 82

Mail: mikael@tritonvalsteknik.se

 

David Uvenclir

Finance / Purchase

Direct: +46 54 – 54 84 87

Mail: david@tritonvalsteknik.se

 

Christian Gantz

Construction / 3D Cad

Direct:+46 54 – 54 84 88

Mail: christian@tritonvalsteknik.se

 

Elias Magnusson

Order / Purchase

Direct : +46 54 – 54 84 89

Mail: elias@tritonvalsteknik.se

 

Daniel Andersson

Logistics / Order 

Direct : +46 54 – 54 84 81

Mail: daniel@tritonvalsteknik.se

 

symbol 

Finland

AGENTUR NORDIC

Jari Oinonen

Mobile: +358 (0) 50 4352309

Mail: jari.oinonen@agenturnordic.fi

Benelux

Sales

Werner Jansen

Direct: +49-172 688 39 29

Mail: werner.jansen@tritonvalsteknik.se

 

Norway

Sales

Roger Sjöström

Direct: +46 54 - 54 84 83

Mail: roger@tritonvalsteknik.se

Poland

Sales

Tomasz Beszterda

Direct: +48 500 399 252

Mail: tomasz@tritonvalsteknik.se