Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Contact

Johan Löfberg

Site Manager

Direct: +46 54 – 771 60 31

Mail: johan.lofberg@tritonvalsteknik.se

Pär Welinder

Sales Manager

Direct: +46 54 – 771 60 42

Mail: par@tritonvalsteknik.se

Bo Pettersson

Marketing Manager

Direct: +46 54 – 771 60 34

Mail: bosse@tritonvalsteknik.se

Josefine Johansson

Sales

Direct: +46 54 – 771 60 36

Mail: josefine.johansson@tritonvalsteknik.se

Stephan Söderlund

Sales

Direct: +46 54 – 771 60 35

Mail: stephan@tritonvalsteknik.se

Daniel Andersson

Foreman Roll Cover Paper Industry

Direct: +46 54 – 771 60 47

Mail: daniel@tritonvalsteknik.se

Frida Haag

Foreman Roll Cover Industry / Logistics

Direct : +46 54 – 771 60 41

Mail: frida@tritonvalsteknik.se

Mikael Leandersson 

Foreman Mechanical Workshop

Direct: +46 54 – 771 60 40

Mail: mikael@tritonvalsteknik.se

Sandra Sätherberg

Financial

Direct: +46 54 – 771 60 44

Mail: sandra.satherberg@tritonvalsteknik.se

Sanna Carlsson

Financial Assistent

Direct: +46 54 – 771 60 43

Mail: sanna.carlsson@tritonvalsteknik.se

Annika Lillrank

Construction / 3D Cad

Direct:+46 54 – 771 60 38

Mail: annika@tritonvalsteknik.se

Elias Magnusson

Order / Purchase

Direct : +46 54 – 771 60 39

Mail: elias@tritonvalsteknik.se

 

Finland

WINTECH OY

Mikko Koirikivi

Direct: +358 400 157750

Mail: mikko.koirikivi@wintech.fi


Kari Koirikivi

Direct: +358 40 7500825

Mail: kari.koirikivi@wintech.fi

Benelux

Sales

Werner Jansen

Direct: +49-172 688 39 29

Mail: werner.jansen@tritonvalsteknik.se

 

Norway

Sales

Pär Welinder

Direct: +46 54 - 771 60 42

Mail: par@tritonvalsteknik.se